www.mojebezky.cz
=

O stránkách

Kdysi (a to už je fakt dávno, to ještě ani Jizerská 50 neměla svoje stránky) jsme měli touhu přinést trochu informovanosti do stojatých lyžařských vod. Jsme trochu střelení orienťákem, kde je internetová informovanost na úrovni už od počátku www, a přišlo nám škoda, že lyžníci jsou na tom v tomto ohledu tak bídně - a tak jsme se inspirovali. Jsme z Brna (to je jedno takové lyžování zaslíbené město), zpočátku jsme se tedy zaměřili zejména na oblasti kraje Jihomoravského, Vysočiny, Pardubického a dalších spíše bližších oblastí, později spojených pod hlavičku Českomoravského poháru, a nabídli prostor pro propagaci závodů, zveřejňování propozic, výsledků, informací a psaní více či méně vtipných článků k tématu běžeckého lyžování a obdobných outdoorových aktivit.

A tak tato myšlenka v různých formách putovala po různých destinacích, od free hostingu na hyperlinku, přes námi provozovanou doménu madasport až na reprezentativní doménu behnalyzich..

Pokrok ale nezastavíš, a tak jsme letos (2013/2014) byli přinuceni na předchozí doméně sezonu vypustit (zima ji bohužel vypustila taky) a myšlenku přestěhovat na novou doménu www.mojebezky.cz. A když už nová doména, tak jsme to vzali zgruntu včetně nového redakčního systému. Stále vám ale nabízíme v zásadě to stejné: zveřejňování vašich akcí v kalendáři, vašich článků a dalších výplodů, které by mohly zajímat lidi našeho/vašeho ražení. To vše v novém kabátě doplněném o různé ty Facebooky atd.

Zachovejte nám tedy přízeň, staňte se přispěvateli a ať se vám tu líbí a najdete co hledáte! A pokud máte nápad jak co změnit/zlepšit nebo vám tu něco nefunguje jak má.. neváhejte a napište nám.

kontaktní email: info [at] mojebezky [dot] cz

David, Martin, Peťa, Momo..